این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

حمایت جامعه مجازی محققان ایران ( Virtual Community of Iranian Researchers ) از کنفرانس

جامعه مجازی محققان ایران ( Virtual Community of Iranian Researchers ) از دومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی با رویکرد بومی - اسلامی و تاکید بر پژوهش های نوین (ICH95) حمایت کرد...

 
 به اطلاع پژوهشگران عزیز ، اساتید گرانقدر دانشگاه های داخلی و خارجی و همکاران ، دانشجویان فرهیخته و کارشناسان و اندیشمندان می رساند ، جامعه مجازی محقققان ایران( Virtual Community of Iranian Researchers ) از دومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی با رویکرد بومی - اسلامی و تاکید بر پژوهش های نوین (ICH95) حمایت کرد. برای مشاهده حمایت جامعه مجازی محققان ایران اینجا را کلیک نمایید. 
لازم به ذکر است که  سایت جامعه مجازی محققان ایران ثبت شده در نهمین جشنواره ملی ایده های برتر، بعنوان اولین سایت با هدف ارتباط هر چه بیشتر محققان و پژوهشگران ایرانی در تمامی رشته ها، افزایش انگیزه تحقیق، امکان بوجود آمدن تحقیقات و مطالعات بین رشته ای و ... در تاریخ ششم مهرماه 1391 (27-09-2012 میلادی) تأسیس گردید. جامعه مجازی محققان ایران به عنوان پُل ارتباطی میان پژوهشگران و محققان ایرانی، بر آن است تا با بهره­ گیری از توانمندی­های علمی، تخصصی و فنی پژوهشگران ایرانی در زمینه­ مشاوره و پژوهش­ های علمی- کاربردی، به کارگیری فناوری­ های نرم­ افزاری و سخت­ افزاری و ایجاد ساختاری منعطف و مدیریت اثربخش به گونه­ ای عمل کند تا همه اعضای آن و همچنین مراجعه­ کنندگان به آن از منافع معنوی و مادی بهره­ مند شوند و نیازهایشان در راستای تحقیق و پژوهش مرتفع گردد؛ همچنین جامعه مجازی محققان ایران در تلاش خواهد بود در مقایسه با سایر جوامع مجازی مشابه فعال کشور به ویژه در حوزه­ مشاوره و تحقیق و توسعه در زمره­ برترین­ ها قرار گیرد.جامعه مجازی محققان ایران در پی تلاش همه­ جانبه برای توسعه­ تحقیق و پژوهش در کشور، به دنبال بهره­ برداری بهینه از دانش، مهارت و توانمندی­ های علمی - تخصصی و فنی پژوهشگران علاقه­ مند کشور مطابق با استانداردهای ملّی و بین­ المللی است. با این وجود، تداوم فعالیت و بقای جامعه مجازی محققان ایران مبتنی بر شناسایی پژوهشگران ایده­ پرداز، خلاق و نوآور و سهیم کردن آن­ها در امور تحقیق و توسعه جهت بهره بردن از توان فنی و تخصصی­ شان؛ مدیریت کارآمد جهت استفاده­ بهینه از منابع محسوس و نامحسوس؛ بهسازی مداوم جامعه؛ اقتصادی کردن فعالیت­ ها از طریق بازنگری و بهبود روش­ها؛ استفاده از فناوری­ های نوین و فناوری اطلاعات، توسعه فعالیت های فرهنگی و همچنین رعایت باورهای اخلاقی و در نهایت جلب رضایت کامل کلیه­ ذینفعان و کاربران است. برخی از اهداف جامعه مجازی محققان ایران عبارتند از : 

 

 

 

1- برقراری ارتباطات دوستانه  و در عین حال علمی میان محققان و پژوهشگران سراسر کشور

  

 

2- ایجاد انگیزه و فضای مشارکتی برای انجام پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی

 

 

3- ارائه مشاوره های تخصصی به دانشجویان علاقه مند به تحقیق و پژوهش

 

 

4- ایده پردازی در جهت رفع چالش ها و موانع پیش روی صنایع تولیدی و خدماتی

 

 

5- همکاری با سازمان ها جهت انجام پروژه های تحقیقاتی

 

 

6- زمینه سازی برای انجام تحقیقات و مطالعات بین رشته ای

 

 

7- اطلاع رسانی کنفرانس ها و همایش های ملی و بین المللی

 

 

8- ...


بازگشت1395/09/18
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !