این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

مژده ....مژده : داوری زودهنگام و ارسال گواهینامه قبل از برگزاری کنفرانس

پژوهشگران عزیزی که قبل از برگزاری کنفرانس به گواهینامه پذیرش مقاله نیاز دارند ، می توانند هزینه پذیرش مقاله را واریز نمایند تا گواهینامه برای آنها ارسال گردد...

به اطلاع پژوهشگران عزیز می رساند : مقالاتی که نیاز به داوری زودهنگام داشته باشند ، 24 ساعت پس از دریافت مقاله از طرف دبیرخانه کنفرانس ، اعلام نتیجه خواهند گردید. پس از اعلام «پذیرش نهایی » در پنل کاربری ، پژوهشگران باید هزینه پذیرش مقاله را واریز نمایند و با ارسال ایمیل به دبیرخانه کنفرانس اطلاع دهند و رسید پرداختی و فرم ثبت نام نهایی را  به ایمیل دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند . دبیرخانه کنفرانس سریعا پس از اطلاع از واریز هزینه نسبت به ایمیل گواهینامه اقدام خواهد کرد. 
بدیهی ست اصل گواهینامه پذیرش مقاله به تعداد نویسندگان بعلاوه سی دی مجموعه مقالات اکسپت شده کنفرانس بعد از برگزاری کنفرانس و پس از ایام تعطیلات نوروز به آدرس پژوهشگران پست پیشتاز خواهد شد. البته هزینه پست پیشتاز برعهده دبیرخانه کنفرانس خواهد بود. لازم به ذکر است دبیرخانه کنفرانس نسبت به ارج نهادن به پژوهشگران عزیز و تکریم این قشر فرهیخته  و روشنفکر ایران عزیز ، کلیه گواهینامه های صادر شده توسط دبیرخانه کنفرانس اعم از گواهینامه اکسپت مقالات ، گواهینامه کارگاه آموزشی ، گواهینامه CASRP انگلستان و ... کلیه گواهینامه هارا با کیفیت بسیار عالی پرینت رنگی گرفته و پرس و لمینت می گردند .


با احترام 
دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی علوم انسانی با رویکرد بومی - اسلامی و تاکید بر پژوهش های نوین (ICH95)
 
 


بازگشت1395/10/20
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !